Menu

Kryochirurgia

Studené postupy boli ohromený ich účinnosť je známa u človeka po stáročia.

"Cold" ako moderný stimulácie, alebo regulácia terapia je dnes súčasťou prírodnej medicíny a tradičnej medicíny. Selektívne tepelné extrakciu jednotlivých tkanivách dosiahnutá zníženie teploty vzrušuje zdravá reakcia.

To je hovorené z kryo-, mrazu, Kyro operáciu, kedy mráz počas poškodenie tkanív, sú hlboko pod bodom mrazu. Tento základ výskumu v kryo-liek na základe vedecky dobrej praxe v Európe, musíme dlhujeme tímu Drážďany lekárov pod vedením profesora Wolfganga Matthäus skoro 60 rokov. V USA bola prvá dobre riadil N2 čidlo zamestnaný lekár Cooper.

Od tej doby modernej Cryosurgery je založený na teoretické, klinické a experimentálne skúsenosti, na ktorom technické know-how je často dopredu tlačil späť kvôli konfliktu záujmov.

Súčasný medzinárodnej a vnútroštátnej známa aplikovaný Cryo-chirurgické zákroky, ktoré sa vykonávajú ako na kožné lézie a vnútri tela v rozsahu teplôt od -196 ° C v tekutom dusíku (N2), vráťte sa do stavu poznania, ktorý sa etabloval po dlhú dobu. Ale očakávania dobre informovaní pacienti sú na vzostupe v medziobdobí.

Rýchlym vývojom nových technických materiálov a procesov umožnila navrhnúť, aby moderná medicína kryo-Kryochirurgia zjednodušený systém, ktorý je ekonomicky dostupný a má malé náklady na vybavenie (Verlag München dennej praxi 2001, 42: 311 - 314).

Dusíka stanovené bodom mrazu (- 196 ° C) je rozšírený o "Liquid zamrznutiu" systému s nie tak hlboké zmrazovanie teploty kvapaliny oxidu dusného (N2O) od -89 ° C, rovnako ako "Contact zmrazenie" v uzavretých sondy pre povrchové kožné lézie a predovšetkým, pretože nižšia kryogénne lepiacej účinok ústnej a genitálne kože prechod ako dusík (N ²) (Georg Thieme Verlag Stuttgart - New York Dermatol 2009, 35: 279-282). dostatočný účinok kvapaliny N2O sa používa pre mnoho kožných lézií a nesmie sa podceňovať, proti často N2, nezávislé klinické štúdie ukazujú, že "rozsah, a to účinkom vo efektívny dosah je menšia" (Verlag Urban & Vogel, München "Der Deutsche Dermatológ" 1 / 2003). Tu je ešte potrebné uviesť, že CO2 snehu s teplotou -79 ° C, je počítaný medzi 3 Dnes bežného hrania chladiaci spektrum, ktoré sa používa aj efektívnu liečbu v dermatológii.

Moderné Cryosurgery sa ovládať výkonové parametre, je nevyhnutným predpokladom pre reprodukovateľné liečebné výsledky. Ukázala osvedčenú alternatívu k konvenčnú liečbu (laser, skalpel, drogy ...) už dávno. Okrem dobrého estetické výsledky liečby sú za studena dobre tolerovaná pacientom. Sú vykonať ambulantne a vyžaduje iba krátke liečenie. Doba zotavenie je len zlomok obvyklého times.Effective Cryosurgery (bez ropy mrazu) je dobre kvalifikovaný ako preventívnej medicíny in der dermatológii.

Výzvou pre CRYOALFA s "Liquid zmrazenie" - systém spočíva v rozvoji miniaturizované metódy zmrazovania pre použitie vo vnútri tela, ako sú prostaty a pečene liečby. To znamená, že jemné ošetrenie pre pacientov, kde je pacient opäť zameriava svojej zdravotnej starostlivosti v praxi umenia lekárske ošetrenie.

Zdroje:

Matthäus, Wolfgang "Kryoterapia v oftalmológii a dermatológii a základné terapeutické použitie za studena" (JA Barth Verlag Lipsko, 1989)

Hundeiker M, Sebastian G, Bassukas ID, Ernst K. "odporúčanie o zabezpečenie kvality 14 K": Kryoterapia v dermatológii (ABW-Science nakladatelství 2007)

Hundeiker M, história a budúcnosť Cryosurgery v dermatológii (Georg Thieme Verlag, 2009)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť