Panel používateľa

Dezinfekčný liehový čistiaci prípravok 1L

Dezinfekčný liehový čistiaci prípravok 1L

NOVINKA

Veľmi účinný čistiaci prostriedok s podobnými účinkami ako intenzívne čističe, používa sa pre čistenie povrchov a technické účely, výroba Česká republika

13 € s DPH

EAN: 10111320001/080

Dostupnosť: Skladom
skladom: 12 ks

Veľmi účinný čistiaci prostriedok s podobnými účinkami ako intenzívna čističe, používa sa pre čistenie povrchov a technické účely, ako náplň do liehových varičov, k riedeniu liehových farieb. Bezfarebná kvapalina s alkoholovým zápachom obsahujúce viac ako 90% etanolu, denaturačné činidlá a menej ako 10% vody. Lieh je určený ako nemrznúca kvapalina do chladiacich okruhov, ostrekovačov a vzduchových bŕzd, pre riedenie liehových farieb, do liehových varičov, čistenie a dezinfekciu povrchov a odmasťovanie.

Alkoholy (zvyčajne etanol alebo izopropanol) sa niekedy používajú ako dezinfekčné látky, ale oveľa častejšie ako antiseptiká (rozdiel je v tom, že je tendencia používať alkoholy skôr na živé tkanivo ako na neživé povrchy). Majú široké spektrum mikrobicidního účinku, nekorozívne ani korozívne, ale môžu predstavovať riziko požiaru. Kvôli odparovanie tiež majú obmedzenú zostatkovú účinnosť, čo vedie ku kratšej dobe pôsobenia. Prítomnosť organických látok znižuje ich účinnosť. Alkoholy sú účinnejšie v kombinácii s čistou vodou - 70% izopropanol alebo 70% etanol sú účinnejšie ako 90% alkohol, pretože vyšší obsah vody umožňuje lepšiu difúziu cez bunkové membrány.

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info