Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS LK s krídlovými dverami a jednou zásuvkou, Typ 90- interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarna bezpečnostná skriňa  na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS LK s krídlovými dverami a jednou zásuvkou, Typ 90- interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie dvere a zásuvku bezpečnostnej skrine, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát.

EAN: 29-061163-001

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 90 minút
Hmotnosť: 194 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):1100 x 595 x 635
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):490-ľavá strana s krídlovými dverami,490-zásuvka na pravo x 463 x 480
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z oceľového plechu s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté krídlové dvere a zásuvka, ktoré sú automaticky zatvorené v prípade požiaru
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, zásuvka a dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 88 ks sprejov s objemom 400 ml., 31 ks plechových nádob s objemom 1 l., 38 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 15 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z oceľového plechu s práškovým náterom) 1 zásuvka, ktorá môže zostať vysunutá v akejkoľvek pozícii a je automaticky zasunutá a zamknutá v prípade požiaru, krídlové dvere, základňa s výškou 35 mm v bridlicovo šedom prevedení, 2 ks perforovaný krycí plech, 2 ks záchytná vaňa.
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info