Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS e-XLT s krídlovými dverami, Typ 90- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarna bezpečnostná skriňa  na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS e-XLT s krídlovými dverami, Typ 90- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie dvere a zásuvky bezpečnostnej skrine, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Bezpečnostná skriňa je vybavená novou technológiou otvárania dverí, ktoré sa automaticky otvoria použitím len jednej ruky a zároveň sa automaticky vysunú zásuvky. Táto technológia umožňuje jednoduché, praktické a optimálne použitie skladovacieho priestoru bezpečnostnej skrine.
 

EAN: 29-061461-002

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 90 minút
Hmotnosť: 279 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):1400 x 595 x 635
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):790-ľavá strana,490-pravá strana x 463 x 480
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z oceľového plechu s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté krídlové dvere, ktoré sú automaticky zatvorené v prípade požiaru
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 74 ks sprejov s objemom 400 ml., 26 ks plechových nádob s objemom 1 l., 29 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 14 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z oceľového plechu s práškovým náterom) krídlové dvere, základňa s výškou 35 mm v bridlicovo šedom prevedení, 2 ks perforovaný krycí plech, 2 ks záchytná vaňa.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info