Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny COMFORT- Standard M , Typ 90- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele, otváranie dverí na pravú stranu

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny COMFORT- Standard M , Typ 90- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele, otváranie dverí na pravú stranu

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie otvorené dvere, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Skladacie dvere protipožiarnej bezpečnostnej skrine COMFORT- Standard M sú ovládané pneumaticky prostredníctvom pedálu. Po zatlačení pedálu sa dvere otvoria automaticky a zostanú otvorené až do uvoľnenia pedálu. Nádoby môžu byť bezpečne ukladané a premiestňované použitím obidvoch rúk. 3 poličky sú stabilne pripevné na prispôsobiteľných nosníkoch. Po uvoľnení pedálu alebo v prípade požiaru automaticky sa dvere zatvoria do 20 sekúnd.

EAN: 29-200666-041

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 90 minút
Hmotnosť: 290 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):595 x 595 x 2080
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):499 x 446 x 1830
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté zasúvacie dvere,
• kasdádovité dvere s pomocou pneumatickej energie (bez externej energie),
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 46 ks sprejov s objemom 400 ml., 16 ks plechových nádob s objemom 1 l., 20 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 8 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom) 3 poličky (490x430x35 mm), základňa s výškou 85 mm, 1 ks perforovaný krycí plech, 1 ks záchytná vaňa , výškovo nastaviteľné nohy.
 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info