Panel používateľa

Chladiaca protipožiarna bezpečnostná skriňa COOL XL s krídlovými dverami, Typ 90- s kontrolou odsávania vzduchu, bez ventilátora

Chladiaca protipožiarna bezpečnostná skriňa COOL XL s krídlovými dverami, Typ 90- s kontrolou odsávania vzduchu, bez ventilátora

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie zásuvky bezpečnostnej skrine, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Klimatizovaná ohňovzdorná protipožiarna bezpečnostná skriňa zabezpečuje vnútornú teplotu od +2°C do +10°C. Vonkajšie krídlové dvere je pomocou novej technológie možné otvoriť použitím len jednej ruky. Táto technológia umožňuje jednoduché, praktické a optimálne použitie skladovacieho priestoru bezpečnostnej skrine. Dvere chladiaceho boxu je potrebné otvoriť/zavrieť oddelene od vonkajších dverí. Bezpečnostná skriňa monitoruje prúd vzduchu a v prípade nepriaznivej udalosti je chladiaci box automaticky vypnutý.

EAN: 29-200978-002

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 90 minút
Napätie: 230V/ 50Hz
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):895 x 745 x 2080
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):550 x 430 x 1400
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z oceľového plechu s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté vonkajšie dvere, ktoré sú automaticky zatvorené v prípade požiaru
• biele dvere chladiaceho boxu so sledovaním teploty, ktoré sú automaticky zatvorené v prípade požiaru
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, vonkajšie dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Vybavenie skrine: (vyrobené z oceľového plechu s práškovým náterom) vonkajšie krídlové dvere, ktoré môžu zostať otvorené v akejkoľvek pozícii a sú automaticky zavreté a zamknuté v prípade požiaru, 5 poličiek z nerozbitného skla, základňa v bridlicovo šedom prevedení, 1 ks záchytná vaňa, 1 ks perforovaný krycí plech.
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info