Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS BLD-5 s dvomi zásuvkami, Typ 30- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarna bezpečnostná skriňa  na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS BLD-5 s dvomi zásuvkami, Typ 30- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie bezpečnostnú skriňu (zásuvky), dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Nový dizajn základne je riešením ako sa dostať bližšie k uskladneným substanciám a tak pracovať vyvážene. Voľný priestor v prednej časti základne s výškou 85 mm a hĺbkou 50 mm poskytuje dostatok voľného priestoru a zabraňuje narazeniu chodidla ľudí pri manipulácii s bezpečnostnou skriňou.

EAN: 23-061155-402

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 30 minút
Hmotnosť: 111 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):1095 x 500 x 635
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):452-pravá zásuvka,452-ľavá zásuvka x 423 x 355
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté zásuvky spojené s dvierkami,
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, zásuvky RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 58 ks sprejov s objemom 400 ml., 20 ks plechových nádob s objemom 1 l., 24 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 10 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom) 2 zásuvky, ktoré môžu zostať vysunuté v akejkoľvek pozícii a sú automaticky zasunuté a zamknuté v prípade požiaru, základňa s výškou 85 mm v bridlicovo šedom prevedení, 2 ks perforovaný krycí plech, 2 ks záchytná vaňa.
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info