Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS BS-5 s jednou zásuvkou, Typ 30- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarna bezpečnostná skriňa  na horľavé kvapaliny pod lavičku UTS BS-5 s jednou zásuvkou, Typ 30- interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie bezpečnostnú skriňu (zásuvku), dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Nový dizajn základne je riešením ako sa dostať bližšie k uskladneným substanciám a tak pracovať vyvážene. Voľný priestor v prednej časti základne s výškou 85 mm a hĺbkou 50 mm poskytuje dostatok voľného priestoru a zabraňuje narazeniu chodidla ľudí pri manipulácii s bezpečnostnou skriňou.

EAN: 23-060654-402

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 30 minút
Hmotnosť: 59 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):595 x 500 x 635
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):453 x 423 x 355
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žltá zásuvka,
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, zásuvka RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 29 ks sprejov s objemom 400 ml., 10 ks plechových nádob s objemom 1 l., 12 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 5 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s práškovým náterom) 1 zásuvka, ktorá môže zostať vysunutá v akejkoľvek pozícii a je automaticky zasunutá a zamknutá v prípade požiaru, základňa s výškou 85 mm v bridlicovo šedom prevedení, 1 ks perforovaný krycí plech, 1 ks záchytná vaňa.
 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info