Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny BASIC M, Typ 30- otváranie dverí na pravú stranu, interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarna bezpečnostná skriňa  na horľavé kvapaliny BASIC M, Typ 30- otváranie dverí na pravú stranu, interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie otvorené dvere, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát.

EAN: 23-200660-401

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 30 minút
Hmotnosť: 147 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):595 x 595 x 2075
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):519 x 470 x 1600
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z oceľového plechu s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté dvere
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 53 ks sprejov s objemom 400 ml., 19 ks plechových nádob s objemom 1 l., 24 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 9 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z ocele s práškovým náterom) 3 poličky, 1 ks perforovaný krycí plech, 1 ks záchytná vaňa, základňa s výškou 85 mm.
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info