Panel používateľa

Bezpečnostná skriňa na skladovanie nehorľavých toxických látok L

Bezpečnostná skriňa na skladovanie nehorľavých toxických látok L

Zatváranie pomocou otočnej rúčky s bezpečnostným zámkom, ktorý zamyká do troch strán a zabezpečuje vysoký stupeň bezpečnosti a zvýšenej ochrany proti vlámaniu. Neustálu výmenu vzduchu zabezpečuje pripojenie na vetranie v hornej časti skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Na vnútornej strane krídlových dverí je držiak na záznamovú knihu o skladovaných toxických látkach (A4, hĺbka 15 mm). V bezpečnostnej skrini je povolené skladovať najviac 200 kg toxických látok kategórie T a maximálne 50 kg veľmi toxických látok kategórie T+.

EAN: 20-201045-001

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Rozmery v mm (šxhxv):950 x 420 x 1950
Prevedenie skrine:
- vnútorná a vonkajšia konštrukcia odolná voči poškriabaniu, nárazu a oderu
- krídlové dvere
Farebné prevedenie: celá skriňa RAL 7035 - svetlo šedá
Podľa normy: CSN EN 14727
Maximálna skladová hmotnosť na jednu poličku: 50 kg
Vybavenie skrine: 4 poličky, 1 záchytná vaňa z galvanizovaného oceľového plechu s hrúbkou 3 mm, 4 nastaviteľné nožičky základne pre vyrovnanie deformácií podlahy
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info