Panel používateľa

Centrum pre skladovanie nebezpečných substancií s bezpečnostnou skriňou CLASSIC S a základňou

Centrum pre skladovanie nebezpečných substancií s bezpečnostnou skriňou CLASSIC S a základňou

Zatváranie pomocou otočnej rúčky s bezpečnostným zámkom, ktorý zamyká do troch strán a zabezpečuje vysoký stupeň bezpečnosti a zvýšenej ochrany proti vlámaniu. Bezpečnostná skriňa má zabudovanú bezpečnostnú protipožiarnu jednotku s odolnosťou proti požiaru 90 minút. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Neustálu výmenu vzduchu zabezpečuje pripojenie na vetranie v hornej časti skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine.

EAN: 39-201270-067

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Hmotnosť: 368 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):1200 x 660 x 2040
Pozostáva z:
- bezpečnostná skriňa CLASSIC S (RAL 7035 - svetlo šedá, krídlové dvere protipožiarnej jednotky- zinkovo žltá RAL 1018, 1 záchytná vaňa, 1 ks perforovaný krycí plech)
- úložná komora
- bezpečnostná skriňa pre skladovanie kyselín a zásad s dvoma oddielmi a 6 vysúvacími poličkami
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info