Panel používateľa

Bezpečnostná skriňa pre čisté priestory na skladovanie kyselín a zásad ACID pure M, interiér z polypropylénu, otváranie dverí na pravú stranu

Bezpečnostná skriňa pre čisté priestory na skladovanie kyselín a zásad ACID pure M, interiér z polypropylénu, otváranie dverí na pravú stranu

Bezpečnostné skrine na skladovanie kyselín a zásad zabezpečujú prostredníctvom vysúvacích a odnímateľných zásuviek pohodlné a ekonomické skladovanie. Vďaka tlmenému dopadu dverí a zásuviek je možné ich tiché a jemné zatváranie. Neustálu výmenu vzduchu zabezpečuje ventilácia zabudovaná vo dverách a vetrací systém v prípade napojenia na priemyselný vetrací systém. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 14727, CE Certifikát. Vo dverách je integrovaný bezpečnostný zámok.

EAN: 20-200667-466

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Hmotnosť: 155 kg
Vonkajšie rozmery v mm (šxhxv):595 x 595 x 1980
Vonkajšie rozmery v mm (šxhxv):536 x 507 x 1895
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, interiér z polypropylénu
Maximálna skladová kapacita: 33 ks sklenených nádob s objemom 0,5 l., 21 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1l. alebo 9 ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: 4 vyberateľné poličky každá so záchytnou vaňou s kapacitou 12 l
 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info