Panel používateľa

Dermalight® 500 UVA

Dermalight® 500 UVA

Po osadení špeciálnou výbojkou je táto lampa základným typom pre svetloliečbu žiarením UVA. Pre vyššiu efektívnosť liečby je možné upevniť až tri tieto lampy v rôznych kombináciách na špeciálny stojan.Indikácie: akné, neurodermatitis

1564 € s DPH

EAN: 411001

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Dr. Hönle Medizintechnik GmbH

Dermalight 500 je vhodná pre svetloliečbu väčších oblastí kože, pretože ožiarená plocha presahuje 1000 cm 2, čo je viac ako 20x viac ako v prípade lampy typu Dermalight 80 - UVA. Súčasťou zariadenia je digitálny časovač, ktorý slúži na presné nastavenie ožarovacej doby. Po uplynutí nastaveného času sa výbojky automaticky vypnú a nemôže tak dôjsť k nechcenému nadmernému ožiareniu kože.

 


Lampu typu Dermalight 500 odporúčame v kombinácii so špeciálnym stojanom, ktorý umožňuje výškové polohovanie lampy a rôzne naklony, takže je možné nastaviť optimálnu vzdialenosť a smerovanie svetloliečby. Tento mobilný stojan umožňuje taktiež kombinovať viacero prístrojov na ožarovanie jednotiek, čo výrazne skráti dobu liečby pri ožarovaní viac oblastí. Konštrukcia jednotky a stojana je obzvlášť výhodná pri potrebe aplikácie svetloliečby na členitejšie kožné povrchy, ako sú chrbty rúk, priehlavky nôh, lýtka či tvár.

 


Záručná doba je 24 mesiacov. So servisom, zárukami a reklamáciami sa obrátte na nás.
 

 

Technické údaje (jedna lampa Dermalight 500 - UVA bez stojanu):


Rozmery: 380 (výška) x 580 (šírka) x 350 (hĺbka) cm
Hmotnosť: cca 8 kg
Efektívna plocha ožiarenia: 370 x 280 mm
Zapojenie a príkon: 230 V, 50 Hz, 100 W
Výrobca: Dr K. Hönle Medizintechnik GmbH, Nemecko
Certifikácia: CE 0123 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info