Panel používateľa

Dermalight® SAD - plochý

Dermalight®  SAD  - plochý

Dermalight SADPríjemná energie svetla  Takmer každý pozná príznaky Mnoho ľudí trpí nezáujmom a nedostatkom energie - najmä na jeseň a v zime. Cítia sa unavení a bez nervov, spia dlhšie, a napriek tomu sa necítia dobre, odpočinuto, motivácia klesá, cítitia nedostatok koncentrácie. Majú pocit, hladu a chuť na sacharidy. Telesná hmotnosť sa pridá k náladovosti. Niekedy sú tieto problémy skryté za bolesti hlavy, reumatické bolesti a bolesti kĺbov. Príčinou je nedostatok svetla Problémom je nedostatok denného svetla. Svetlo je absorbované očami a odovzdané do mozgu ako nervový impulz. V mozgu sú hormóny, ktoré majú vplyv na naš rytmus spánku a náš emocionálny život. Ak naše telo dostáva málo denného svetla, uvoľňovanie hormónu serotonínu sa znižuje. Telo produkuje teraz spací hormón melatonín. Dôsledok: metabolizmus klesá a nálada klesá. Rozmery: 310x310x440 mm, váha 3kg,napájanie 230V / 50Hz

553,35 € s DPH

EAN: 810001

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Dr. Hönle Medizintechnik GmbH

Dermalight ® SAD pracuje neartifikálne


Jednotka vysiela blikanie-voľné svetlo podobné dennému svetlu bez UV-spektra. Svetlo sa vstrebáva do očí a aktivuje uvoľnenie serotonínu v mozgu. Vnútorné hodiny sa prispôsobia zmeneným podmienkam životného prostredia. Vaš álada sa môže zvýšiť a únava a apatia môžu zmiznúť.

 

Dobrá nálada je na ceste


Liečba je veľmi jednoduchá. Položte prístroj na stôl vo vzdialenosti 50 cm a pozerajte sa priamo do svetla každú minútu na niekoľko sekúnd. Ak si doprajete uvedený úkon niektoré dni v týždni na jednu alebo dve hodiny, môžete cítiť zlepšenie už po 3 alebo 4 dňoch. A najlepšie na tom je, že v priebehu liečby si môžete čítať, prácovať a to bez žiadnych obmedzení.

 

Dermalight ® SAD je k dispozícii v 2 typoch:

 

Stolová jednotka Dermalight ® SAD na výšku je priestorovo úsporné a vhodné riešenie pre normálnú domácenskú terapiu. Väčšia stolová jednotka Dermalight ® SAD plochá, ako výkonejšia jednotka je predovšetkým vhodná pre pacientov SAD.

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info