Panel používateľa

Dermalight® SAD - na výšku

Dermalight®  SAD - na výšku

Dermalight SADPríjemná energie svetla  Takmer každý pozná príznaky Mnoho ľudí trpí nezáujmom a nedostatkom energie - najmä na jeseň a v zime. Cítia sa unavení a bez nervov, spia dlhšie, a napriek tomu sa necítia dobre, odpočinuto, motivácia klesá, cítitia nedostatok koncentrácie. Majú pocit, hladu a chuť na sacharidy. Telesná hmotnosť sa pridá k náladovosti. Niekedy sú tieto problémy skryté za bolesti hlavy, reumatické bolesti a bolesti kĺbov.Príčinou je nedostatok svetla Problémom je nedostatok denného svetla. Svetlo je absorbované očami a odovzdané do mozgu ako nervový impulz. V mozgu sú hormóny, ktoré majú vplyv na naš rytmus spánku a náš emocionálny život. Ak naše telo dostáva málo denného svetla, uvoľňovanie hormónu serotonínu sa znižuje. Telo produkuje teraz spací hormón melatonín. Dôsledok: metabolizmus klesá a nálada klesá.

461,13 € s DPH

EAN: 800001

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Dr. Hönle Medizintechnik GmbH

Dermalight ® SAD pracuje neartifikálne


Jednotka vysiela blikanie-voľné svetlo podobné dennému svetlu bez UV-spektra. Svetlo sa vstrebáva do očí a aktivuje uvoľnenie serotonínu v mozgu. Vnútorné hodiny sa prispôsobia zmeneným podmienkam životného prostredia. Vaš álada sa môže zvýšiť a únava a apatia môžu zmiznúť.

 

Dobrá nálada je na ceste


Liečba je veľmi jednoduchá. Položte prístroj na stôl vo vzdialenosti 50 cm a pozerajte sa priamo do svetla každú minútu na niekoľko sekúnd. Ak si doprajete uvedený úkon niektoré dni v týždni na jednu alebo dve hodiny, môžete cítiť zlepšenie už po 3 alebo 4 dňoch. A najlepšie na tom je, že v priebehu liečby si môžete čítať, prácovať a to bez žiadnych obmedzení.

 

Dermalight ® SAD je k dispozícii v 2 typoch:

 

Stolová jednotka Dermalight ® SAD - na výšku je priestorovo úsporné a vhodné riešenie pre normálnú domácenskú terapiu. Väčšia stolová jednotka Dermalight ® SAD plochá, ako výkonejšia jednotka je predovšetkým vhodná pre pacientov SAD.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info