DEZISAN Profi 5L

DEZISAN Profi 5L

Vysoko koncentrovaný tekutý dezinfekčný prostriedok určený na dezinfekciu všetkých umývateľných plôch, povrchov a vybavenia v zdravotníckych zariadeniach (i v prítomnosti pacientov), v potravinárstve a verejnom stravovaní, v prostriedkoch hromadnej dopravy, verejných priestoroch a ich zariadeniach. Je vhodný tiež na veterinárnu dezinfekciu, predchádza vzniku a šíreniu epidémií. Ošetrené povrchy nemenia farbu, vlastnosti, ani nie sú inak narušené.

Je charakteristický dlhotrvajúcim antibakteriálnym (G+ a G- baktérie), antivírusovým (vrátane Poliovirus, Adenovirus, vírus BVDV, Vakcinie Virus) a protiplesňovým MM. Terrae, M. avium) účinkom. Prípravok je určený na profesionálne použitie.

Je šetrný k životnému prostrediu. Nepoškodzuje žiadne materiály – je nekorozívny. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žiadne prchavé ani leptavé látky. Je nehorľavý a v použitých koncentráciách nie je dráždivý.

Dávkovanie: preventívna dezinfekcia: 20 ml na 1 liter vody, dezinfekcia ložiska infekcie: 50 ml na 1 liter vody. Vhodný na strojovú i ručnú dezinfekciu.

83,20 € s DPH

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info