Panel používateľa

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny PREMIUM one XL, Typ 90- interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarna bezpečnostná skriňa na horľavé kvapaliny PREMIUM one XL, Typ 90- interiér skrine z oceľového plechu

Protipožiarne bezpečnostné skrine sa používajú na skladovanie nebezpečných materiálov v pracovných priestoroch. Všetky bezpečnostné skrine sú opatrené bezpečnostným požiarnym systémom, ktorý pri teplote okolia nad 50 ° C automaticky uzavrie otvorené dvere, dôjde k uzavretiu vzduchového vývodu a prívodu vzduchu, utesnia sa automaticky dvere, ktoré zabezpečia hermetické uzatvorenie skrine. U všetkých bezpečnostných skríň je nutné zaistiť ventiláciu pomocou centrálnej vzduchotechniky alebo individuálnym ventilátorom tak, aby dochádzalo k dostatočnej výmene vzduchu v skrini. V prípade, že odsávanie nie je možné, možno toto riešiť aj ako bezpečnú zónou v okolí skrine. Testovaná bezpečnosť na vysokej úrovni, vrátane: MPA / TÜV SÜD, STN EN 14470-1 a štandardov pre laboratórny nábytok, DIN EN 1472, CE Certifikát. Protipožiarnu bezpečnostnú skriňu PREMIUM one XL so skladacími dverami je možné pomocou novej technológie otvoriť použitím jednej ruky (naraz obidve dvere) a vynaložením minimálneho úsilia. Poličky je možné pripevniť v akejkoľvek výške. Bezpečnostná skriňa sa v prípade požiaru sama zavrie a uzamkne.

EAN: 29-201264-061

Dostupnosť: Skladom

Technická špecifikácia:
Požiarna odolnosť: 90 minút
Hmotnosť: 475 kg
Rozmery vonkajšie v mm (šxhxv):1195 x 595 x 2080
Rozmery vnútorné v mm (šxhxv):1099 x 446 x 1830
Prevedenie skrine:
• korpus z oceľového plechu s práškovým náterom,
• interiér skrine z oceľového plechu s práškovým náterom v bledo šedom prevedení,
• zinkovo žlté zasúvacie dvere,
• kasdádovité dvere s pomocou pneumatickej energie (bez externej energie),
Uzatvárací systém: termočlánok a zámok sú samozatváracie v prípade výskytu ohňa v okolí
Farebné prevedenie: korpus RAL 7035 - svetlo šedá, dvere RAL 1018-zinkovo žltá
Podľa normy: CSN EN 14470-1
Maximálna skladová kapacita: 77 ks sprejov s objemom 400 ml., 29 ks plechových nádob s objemom 1 l., 35 ks sklenených laboratórnych nádob o objeme 1 l. alebo 14ks sklenených laboratórnych nádob s objemom 2,5l.
Vybavenie skrine: (vyrobené z ocele s práškovým náterom) 6 vyberateľných poličiek (536x430x35 mm pri modeli s predeleným stredom, 1090x410x60 pri modeli s nepredeleným stredom), 1 ks perforovaný krycí plech, 1 ks záchytná vaňa, základňa s výškou 85 mm, výškovo nadstaviteľné nohy.

 

Podrobné video k produktu na stranke: 

http://www.dueperthal.com/movies/premium_one_en.htm

 

 


 

Novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info