Naša ponuka priemyslových germicídnych žiaričov pre balenie a spracovanie mäsa, mäsových výrobkov, výroba a balenie mliečnych výrobkov, sterilizácia technologických liniek, výroba zmrzliny, ničenie plesní, znižovanie klíčivosti,...

Priemyslové germicídne žiariče

Naša ponuka priemyslových germicídnych žiaričov pre balenie a spracovanie mäsa, mäsových výrobkov, výroba a balenie mliečnych výrobkov, sterilizácia technologických liniek, výroba zmrzliny, ničenie plesní, znižovanie klíčivosti,...

8 položiek

Zobraziť:

Tieto germicídne lampy s priamym žiarením sú určené pre priemyselné využitie vo vlhkých výrobných a skladových priestoroch a pod.

 

Žiarenie UV-C umožňuje účinne zvýšiť mikrobiologickú čistotu vo výrobnom procese, dezinfekciu povrchu a vzduchu v okolí produktu a dodatočné zabezpečenie proti druhotnému znečisteniu obalov a produktov pred a po zabalení.

 

Mikrobiologické znečistenie komponentov, konečných produktov, obalov, výrobných liniek, vzduchu i hál trápi už mnoho rokov stovky výrobcov. Tento problém získava zvláštny význam v prípade výroby potravinárskych výrobkov, kozmetiky a liečiv, u ktorých je bakteriologická čistota podmienkou pre uvoľnenie do predaja a - čo je najdôležitejšie - zdravie a dobré hodnotenie odberateľom. Firma Bolex,  s.r.o. v spolupráci s firmou Ultraviol Sp.j. je rada, že Vám môže ponúknuť moderné, celosvetovo osvedčené zariadenia, ktorých použitie raz  a navždy tieto problémy vyrieši. Naša metóda likvidácie prvotného a druhotného mikrobiologického znečistenia je založená na použití bakteriocídnych lámp, ktoré emitujú ultrafialové žiarenie UV-C s vlnovou dĺžkou 254 nm. Svetlo tejto dĺžky účinným spôsobom ničí všetky mikroorganizmy spolu s ich výtrusovými formami bez toho, aby sa na tento druh dezinfekcie stali imúnne. Veľmi podstatný význam má tiež tá skutočnosť, že UV-C svetlo zastrašuje potkany, myši a iné hlodavce. Použitie bakteriocídnych lámp - ktoré sa už mnoho rokov úspešne osvedčujú okrem iného v nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach - lacným a jednoduchý spôsobom zabezpečia zlepšenie mikrobiologickej čistoty výrobkov, vzduchu a miestností a zároveň umožnia obmedzenia použitia drahých a zdravotne škodlivých chemikálií v technologickom procese. Pre inštaláciu bakteriocídnych lámp nie je nutná modernizácia výrobných liniek ani osobitné finančné náklady. Naše lampy spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť elektrických zariadení, ich inštalácia je jednoduchá a použitie žiariviek UV-C firmy Philips zaručuje dlhodobé a bezporuchové používanie.

 

Priemyselné germicídne lampy s krytím IP 65 sa dodávajú aj s UV-C trubicami potiahnutými protitrieštivou fóliou, ktorá zabraňuje v prípade poškodenia trubice rozsypanie sklenených častíc. Pri požití týchto lámp s trubicami s protitrieštivou fóliou je potrebné brať do úvahy zníženie výkonu žiariča o cca 30%.

Bolex, s.r.o., Bolešov 448, 018 53 Bolešov, Slovenská republika

sales@bolex.sk / +421 42 20 21 22 9

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info